Produkcja podzespołów

Firma AirWent System zajmuje się produkcją podzespołów stosowanych przy naszych projektach. Daje nam to pewność solidnie wykonanych podzespołów a klientowi gwarantuje niską cenę.

Wyrzutnie typu E

Wyrzutnia dachowa typu E jest stosowana w instalacjach wywiewnych jako zakończenie przewodów wentylacyjnych. Posiada wewnątrz rynnę odprowadzającą wodę. Kołnierz wykonany jest z profili blaszanych. W środku znajduje się tacka ociekowa z odprowadzeniem wód deszczowych. Góra wyrzutni zabezpieczona jest siatką ocynkowaną.

Przepustnica wielopłaszczyznowa

Przepustnica jest przeznaczona do zwiększenia ciągu w przewodach wentylacyjnych i zapobiega niekontrolowanemu ruchowi powietrza. Jest przeznaczona do współpracy z siłownikiem.

 

Obudowa przepustnicy wykonana jest z stali galwanizowanej natomiast kierownice z aluminium. Posiada dźwignię z wyjmowalnym metalowym uchwytem i zaciskiem mocującym.

 

Konstrukcja przepustnicy pozwala umieścić ją w prostokątnych przewodach wentylacyjnych. Przy rozmieszczeniu przepustnicy w systemie wentylacji konieczne jest uwzględnienie kierunku strumienia powietrza.